O nas

O nas

Witamy serdecznie!

Sklep internetowy Miody dla gości powstał z myślą o Klientach, którzy poszukują oryginalnych i wyjątkowo pięknych upominków, aby podziękować gościom za przybycie i wspólnie spędzone chwile. 

Nasza firma od kilku lat prowadzi sklep Wyjątkowe Upominki, w którym oferujemy niepowtarzalne ręcznie wykonane prezenty dla gości z okazji chrztu, komunii, ślubu, jubileuszu i wielu innych okazji.

Słoiczki z miodami dla gości cieszą się obecnie największym zainteresowaniem naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, stworzyliśmy miejsce, w którym nasi Klienci mają możliwość zaprojektowania miodów pasujących idealnie do charakteru uroczystości. Przygotowaliśmy wiele oryginalnych wzorów bilecików z podziękowaniami, wyszukaliśmy piękne tkaniny i wstążki, którymi przyozdabiamy miodziki. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów i sprawić radość obdarowanym miodzikami gościom.

Zaufały nam już tysiące Klientów indywidualnych i biznesowych, między innymi: Sodexo, Mondelēz International, PSS „Społem”, Gmina Rawicz, Gmina Bytom, Hotel SPA Laskowo, SABA-MED i wiele innych. Wierzymy w to, że nasza oferta zaspokoi również Wasze oczekiwania i że dołączycie do szerokiego już grona zadowolonych Klientów.

Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!