Dlaczego my?

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży eventowej. Na bieżąco śledzimy najnowsze trendy ślubno-weselne i wzbogacamy o nie naszą ofertę.

Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów i ich ekskluzywny charakter wyróżniają nasze upominki spośród ofert dostępnych na rynku.

Naszym atutem jest dbałość o detal. Upominki wykonujemy ręcznie i dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas podziękowania dla gości zaspokajały potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów.

Nie spoczywamy na laurach. Stale rozwijamy naszą ofertę, a jeżeli zachodzi taka potrzeba przygotowujemy indywidualne projekty i wykonujemy upominki wedle życzeń i wytycznych naszych Klientów.

Projekty wszystkich miodów dostępnych w naszym sklepie są naszego autorstwa, nie znajdziecie takich podziękowań w innym sklepie.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o to by przygotowane słoiczki z miodem spełniały jego oczekiwania w 100%.

Współpracujemy z pasieką położoną w woj. lubuskim w otoczeniu łąk, sadów i lasów. Miód którym napełnione są słoiczki jest zawsze świeży i najwyższej jakości.Znajduje się pod krajowym monitoringiem prowadzonym przez lekarza weterynarii (zezw. weter, 08037150) oraz jest zgodny z polską normą dotyczącą miodu pszczelego PN-88/A-77626.

Wysyłamy upominki gotowe do wręczenia gościom. Nasi Klienci nie muszą samodzielnie wiązać kokardek i naklejać bilecików z podziękowaniami na słoiczki.

Personalizacja upominków jest u nas GRATIS.

Bardzo dobrze zabezpieczamy przesyłki, tak by słoiczki nie stłukły się w trakcie transportu.